Trénuj podle svých potřeb

Otevírací doba

22. 5. 2017 ZAVŘENO

PONDĚLÍ 22. 5. 2017 BOULDER DOČASNĚ UZAVŘEN
STAVEBNÍ ÚPRAVY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Veřejná otevírací doba

jaro 2017

aktuálně stěna bez stálé obsluhy

ale otevřeno Po - Pá, 15 - 20

vstup po tel domluvě 604 735 725

Vlastní klíč

všední dny v čase:

Po - Pá    7:00 - 21:00

VIP - Klíč a čip

nepřetržitě 

Po - Ne     0:00 - 24:00

Trénuj podle svých potřeb

Výjimečnost a komfort naší lezecké stěny KOTELNA spočívá v možnosti trénovat naprosto kdykoliv.

Vlastní klíč

Pořídíte-li si vlastní klíč, nejste odkázáni na otevírací hodiny a můžete si chodit trénovat kdokoliv ve všední dny od 7.00 do 21.00
Konkrétně to znamená, že i mimo dobu pravidelného provozu, kdy je otevřenío pro veřejnost, si může sportovec / lezec kdykoli během celého všedního dne přijít zasportovat ( v čase od rána do večera) a individuálně si zatrénovat díky předplacenému (osobnímu) klíči od vstupu do KOTELNY .

VIP vstup s čipem

Skutečně exkluzivní, a proto i nejdražší možností, je pořídit si ke klíči ještě bezpečnostní čip, a navštěvovat tak tréninkové centrum naprosto libovolně, tedy i v době, kdy je celá budova zakódována. Klidně i v v neděli v deset hodin večer.
Tato možnost je přednostně určen pro brněnské výkonnostní lezce, reprezentanty a tréninkové nadšence, kteří dodržují přesné tréninkové plány a nezřídka se podřizují i dvoufázovému dennímu tréninku. Tato varianta spočívá v přístupu do centra i v době, kdy je celá multifunkční budova kde KOTELNA sídlí zakódována bezpečnostním systémem. Tedy v jakoukoli denní a i noční dobu, o sobotách, nedělích a i o svátcích. Kdykoli kdy je potřeba, 24 hodin denně (např. i ve 23:30h. v létě kdy jsou venku velká vedra a nedá se nikde pořádně lézt).

Upozornění

Klíče a bezpečnostní čipy jsou nepřenosné. Na stěnu můžete vzít svého kamaráda/ kamarádku a ručíte za to, že tento zaplatí jako za normální vstup. V případě, že mají oba manželé/snoubenci koupený svůj klíč a jeden čip, tento si mohou půjčovat. Žádné jiné půjčování čipu nebo klíče není možné!n Každé použití - předání druhé osobě bude považováno za vážné porušení pravidel a provozního řádu KOTELNA boulder club z.s. a čip / klíč bude jeho majiteli bez náhrady okamžitě odebrán (jde v podstatě o podvod). Za čip a klíč odpovídá jeho plátce!

POZOR! malá změna v otevírací době na Kotelně. Od 25.3.2017 bude z technických důvodů Kotelna otevřena pro veřejnost po - pá od 15:00 do cca 20:00 s tím, že na stěně nebude pravidelná obsluha a návštěvník bude platit (po zapsání do knihy) přímo do kasy.

PROSÍME všechny návštěvníky, kteří budou odcházet v po - pá po 19:00 hodině, aby po sobě zhasnuli světlo a zavřeli okna..

PROSÍME všechny lezce - majitele klíčů/čipů kteří budou odcházet poslední v po - pá po 20:00 h. a později, o uzamčení stěny (zhasnutí, zavření vody a oken).

DĚKUJEME za pochopení a za spolupráci!


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky